Puslapio privatumo politika

Privatumo politika – Kokteiliai.net

Kokteiliai.net, pasiekiamas adresu https://kokteiliai.net/, viena iš mūsų pagrindinių prioritetų yra mūsų lankytojų privatumas. Ši Privatumo politikos dokumentas apima informacijos rūšis, kurios yra renkamos ir įrašomos Kokteiliai.net bei tai, kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų arba reikalinga daugiau informacijos apie mūsų Privatumo politiką, nedvejokite susisiekti su mumis.

Ši Privatumo politika taikoma tik mūsų internetinėms veikloms ir yra galiojanti mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kurią jie bendrino ir/arba renka Kokteiliai.net. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neinternetinėmis priemonėmis ar per kanalus, kurie nėra susiję su šia svetaine.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs čia ir dabar sutinkate su mūsų Privatumo politika ir pritariate jos sąlygoms.

Informacija, kurią renkame

Jums bus aiškiai nurodyta, kokia asmeninė informacija jums prašoma pateikti ir kodėl jums prašoma ją pateikti, kai mes jūsų prašome pateikti asmeninę informaciją.

Jei tiesiogiai susisiekiate su mumis, mes galime gauti papildomos informacijos apie jūsų, tokios kaip jūsų vardas, el. pašto adresas, telefono numeris, pranešimo turinys ir/arba priedai, kuriuos galite mums siųsti, ir bet kokia kita informacija, kurią pasirinksite pateikti.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją

Mes naudojame surinktą informaciją įvairiais būdais, įskaitant:

 • Teiktume, palaikytume ir prižiūrėtume mūsų svetainę.
 • Tinkintume, asmeniškintume ir plėstume mūsų svetainę.
 • Suprastume ir analizuotume, kaip jūs naudojate mūsų svetainę.
 • Kūrtume naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir galimybes.
 • Bendrautume su jumis, tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimą, teikdami jums atnaujinimus ir kitą informaciją, susijusią su svetaine, taip pat reklamos ir rinkodaros tikslais.
 • Siųstume jums elektroninius laiškus.
 • Rastume ir užkirstume kelią sukčiavimui.

Žurnalų failai

Kokteiliai.net laikosi įprastos procedūros, naudodamas žurnalų failus. Šie failai užregistruoja lankytojus, kai jie lanko svetaines. Visos talpinimo įmonės tai daro, tai yra dalis talpinimo paslaugų analitikos. Žurnalų failuose surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (ISP), datos ir laiko žymeklius, nuorodas į atėjimo/iseigimo puslapius ir, galbūt, spustelių skaičių. Ši informacija nėra susieta su jokia informacija, kuri galėtų būti asmeniškai identifikuojama. Šios informacijos tikslas yra analizuoti tendencijas, valdyti svetainę, stebėti naudotojų veiklą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Slapukai ir internetiniai ženklai

Kaip ir dauguma kitų svetainių, Kokteiliai.net naudoja „slapukus” (cookies). Šie slapukai naudojami norint saugoti informaciją, įskaitant lankytojų pageidavimus ir svetainės puslapius, kuriuos lankytojas aplankė arba peržiūrėjo. Ši informacija naudojama tam, kad optimizuotume naudotojų patirtį, tinkindami mūsų svetainės turinį atsižvelgiant į lankytojų naršyklės tipą ir/arba kitą informaciją. Tai padeda mums užtikrinti, kad svetainė būtų patogesnė ir naudotojams pritaikyta.

Google DoubleClick DART slapukas

Google yra trečiosios šalies tiekėjas mūsų svetainėje. Jis taip pat naudoja slapukus, vadinamus DART slapukais, kad galėtų rodyti reklamas mūsų svetainės lankytojams pagal jų apsilankymus www.website.com ir kitose interneto svetainėse. Tačiau lankytojai gali pasirinkti atmesti DART slapukus, apsilankę Google reklamos ir turinio tinklo privatumo politikos puslapyje šiuo URL adresu: https://policies.google.com/technologies/ads.

Reklamos partnerių privatumo politikos

Jūs galite pasitikrinti šią sąrašą, kad rastumėte Privatumo politiką kiekvienam reklamos partneriui, bendradarbiaujančiam su Kokteiliai.net.

Trečiųjų šalių reklamos serveriai ar reklamos tinklai naudoja technologijas, tokias kaip slapukai, JavaScript ar internetiniai ženklai, kurie naudojami jų atitinkamuose skelbimuose ir nuorodose, kurios atsiranda Kokteiliai.net svetainėje, ir yra siunčiami tiesiogiai į naudotojų naršyklę. Šios technologijos automatiškai gauna jūsų IP adresą, kai tai įvyksta. Šios technologijos naudojamos, kad būtų matomas jų reklaminių kampanijų efektyvumas ir/arba pritaikyta reklaminė medžiaga, kurią matote svetainėse, kurias lankote.

Svarbu pažymėti, kad Kokteiliai.net neturi prieigos prie šių slapukų, kuriuos naudoja trečiųjų šalių reklamos. Mes neturime kontroliuoti šių slapukų, kurie yra naudojami trečiųjų šalių reklamos skelbimams. Dėl to visą informaciją apie šiuos slapukus, jų naudojimą ir galimus nustatymus galite rasti trečiųjų šalių reklamos partnerių privatumo politikose.

Trečiųjų šalių privatumo politikos

Kokteiliai.net privatumo politika ne taikoma kitų reklamos tiekėjų ar svetainių. Todėl mes jums rekomenduojame konsultuotis su atitinkamomis trečiųjų šalių reklamos serverių privatumo politikomis, kad gautumėte išsamesnės informacijos. Tai gali apimti jŗ praktikas ir nurodymus, kaip atsisakyti tam tikrų pasirinkimų.

Jūs galite pasirinkti išjungti slapukus savo naršyklės parametrų meniu. Daugiau išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą konkrečiose naršyklėse galite rasti atitinkamose naršyklės gamintojo svetainėse. Tai padės jums geriau suprasti, kaip valdyti slapukus su konkrečiomis interneto naršyklėmis.

CCPA Privatumo teisės (Neparduokite mano asmeninės informacijos)

Pagal CCPA (Kalifornijos vartotojų privatumo apsaugos įstatymą) Kalifornijos vartotojai turi teises:

 1. Prašyti, kad įmonė, kuri renka vartotojo asmeninius duomenis, atskleistų kategorijas ir konkretų asmeninę informaciją, kurią įmonė yra surinkusi apie vartotojus.
 2. Prašyti, kad įmonė ištrintų visą vartotojo asmeninę informaciją, kurią įmonė yra surinkusi.
 3. Prašyti, kad įmonė, kuri parduoda vartotojo asmeninę informaciją, nebeturėtų teisės parduoti vartotojo asmeninės informacijos.

Jei pateiksite užklausą, mes turime vieną mėnesį jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, prašome susisiekti su mumis.

GDPR (Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento) duomenų apsaugos teisės

Mes norime užtikrinti, kad visi mūsų naudotojai visiškai žinotų apie savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas naudotojas turi šias teises:

 1. Teisę gauti prieigą – Jūs turite teisę prašyti kopijos jūsų asmeninių duomenų. Mes galime paprašyti nedidelės mokesčio už šią paslaugą.
 2. Teisę ištaisyti – Jūs turite teisę prašyti, kad ištaisytume informaciją, kurią laikote neteisinga. Taip pat turite teisę prašyti, kad užpildytume informaciją, kurią laikote nepilna.
 3. Teisę į ištrinimą – Jūs turite teisę prašyti, kad ištrintume jūsų asmeninius duomenis tam tikromis sąlygomis.
 4. Teisę apriboti tvarkymą – Jūs turite teisę prašyti, kad apribotume jūsų asmeninių duomenų tvarkymą tam tikromis sąlygomis.
 5. Teisę prieštarauti tvarkymui – Jūs turite teisę prieštarauti mūsų asmeninių duomenų tvarkymui tam tikromis sąlygomis.
 6. Teisę į duomenų perkeliamumą – Jūs turite teisę prašyti, kad perduotume duomenis, kuriuos surinkome, kitai organizacijai arba tiesiogiai jums tam tikromis sąlygomis.

Jei pateiksite užklausą, mes turime vieną mėnesį jums atsakyti. Jei norite pasinaudoti bet kuria iš šių teisių, prašome susisiekti su mumis.

Vaikų informacija

Mūsų prioritetinė dalis yra apsaugoti vaikus naudojantis internetu. Mes skatiname tėvus ir globėjus stebėti, dalyvauti ir/arba kontroliuoti bei vadovauti jų internetinėms veikloms.

Kokteiliai.net nežinojimu renka jokios asmeninės identifikacijos informacijos iš vaikų, jaunesnių nei 13 metų amžiaus. Jei manote, kad jūsų vaikas suteikė tokią informaciją mūsų svetainėje, mes labai skatiname jus nedelsiant susisiekti su mumis, ir mes padarysime viską, kad greitai pašalintume tokią informaciją iš mūsų įrašų. Mes dedame visas pastangas, kad apsaugotume vaikų privatumą ir visuomet laikomės susijusių teisinių nuostatų.

Pakeitimai šioje privatumo politikoje

Mes gali atnaujinti mūsų privatumo politiką laiku. Todėl mes jums rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį dėl bet kokių pakeitimų. Mes jus pranešime apie bet kokius pakeitimus paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje. Šie pakeitimai įsigalios nedelsiant, po jų paskelbimo šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jeigu turite kokių nors klausimų ar pasiūlymų dėl mūsų privatumo politikos, nedvejodami susisiekite su mumis.